Як вибрати хороші iT-курси?

Відправити
заявку

Як вибрати хороші iT-курси?

Серед ваших друзів все більше iT-фахівців, а ви заблукали десь між frontend і backend і не можете знайти дорогу в IT? Без паніки! Ми розповімо вам про те, як підібрати справді хороші курси.

Почнемо з малого, глибокий вдих-видих, зосередьтеся і задайте собі пряме питання: «Що мені подобається робити?». Це може бути спілкування з людьми, малювання, продаж або, наприклад, монотонна робота. Дивно, але навіть незначні якості можуть стати фундаментом для подальшої реалізації у певній сфері. Не встигнете озирнутися, як навички комунікації, закріплені певними знаннями, дозволять вам стати гарним маркетологом та заробляти пристойні гроші. 

Якщо ви вже готові розпочати пошуки хороших iT-курсів, то зверніть увагу на наші поради, які допоможуть вам зробити правильний вибір.

Звертайте увагу на програму курсів та їх тривалість
Ми радимо вам миттєво виключити курси з тривалістю на тиждень. Пам'ятайте, що навчання — це тривалий процес, який вимагає вашого часу та сил. Також варто уважно ознайомитись із програмою курсу, який вам сподобався, і якщо виникли, звернутися за консультацією. Головне, не бійтеся. Те, що ви хочете вчитися — це прекрасно. Наші менеджери нададуть вам додаткову інформацію про курс і на її основі ви вже зможете вирішити, чи вам цей курс підходить чи ні.

Ходіть на пробні уроки

Багато шкіл надають можливість відвідати безкоштовні пробні заняття, познайомитися з викладачами, поставити питання, подивитися на офіс і т.д. Вам це справді виграшний варіант, адже після таких заходів можна тверезо зважити всі представлені плюси і мінуси.

Звертайте увагу на співробітників компанії

Співробітники у школах з хорошими iT-курсами не наживаються на вас, а дружать з вами. Вони щиро зацікавлені у вас, ваших потребах та вашому майбутньому. Їм важливі гроші, а ви! Зрештою, випускник школи після закінчення курсів буде особою тієї ж компанії, тому всім вигідно отримати від курсів корисний максимум.

Спеціаліст компанії зобов'язаний приділити вам час, відповісти на запитання, направити вас у потрібну сторону та сприяти вашому комфорту в навчанні. Це один із найважливіших критеріїв, які відрізняють хороші курси від звичайних.

Звертайте увагу на сайт компанії
<< br />У народі є такий вираз: «Зустрічають по одязі», — цей випадок не є винятком. Коли ми відвідуємо сайти, ми хочемо, щоб все було максимально просто, доступно, інформативно і при цьому красиво оформлено. Серйозні організації знають і роблять все можливе, щоб догодити нам з першого кліку. Сайт, продуманий до дрібниць, і якісний контент символізують професіоналізм і говорять про те, що люди мають чому повчитися. 

Помоніторуйте соціальні мережі

Соціальні мережі є дійсно значущими у повсякденному житті. Не секрет, що навіть роботодавці перед тим, як запросити когось на співбесіду, переглядають профілі у соціальних мережах, щоб дізнатися якомога більше інформації про кандидата та скласти про нього певну думку. 

Таким чином, не важко зайти в той же Інстаграм на сторінку школи iT-курсів і подивитися на активність у профілі. Чи є фото з радісними людьми? Відеовідгуки? Позитивні коментарі чи конструктивна критика? Чудово! Напишіть випускнику та запитайте його думку. 

І на закінчення

Вищезазначені критерії є основними, проте можуть бути доповнені ще одним моментом, а іноді й достатньо.


Анонси, звіти та фото також є
у наших соцмережах, приєднуйся!
Відправити заявку

Заявка на курс

Отримай знижку 5%
при заявці з сайту
Оберіть курс
Введіть Ім'я, Прізвище
Введіть Email
Введіть номер телефону

Заявку на нове
життя айтішника
доставлено
до штабу SOURCE iT

Ми зв'яжемося з вами
найближчим часом